Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Στις 27 Αυγούστου στη Σεμπού, η XM πραγματοποίησε το σεμινάριο με τίτλο Εισαγωγή στη διαπραγμάτευση του χρυσού. Το θέμα ανέπτυξε ο διεθνούς αναγνώρισης ειδικός Jonathan Lou Reyes, ιδρυτής του Φιλιππινέζικου Συνδέσμου Επενδυτών Συναλλάγματος (PAFTI).
Όσoι παρακολούθησαν την παρουσίαση, απέκτησαν γνώσεις που είναι κρίσιμης σημασίας για την επιτυχία τους. Έμαθαν ποιες δυνάμεις κινούν την αγορά του χρυσού, πώς να «διαβάζουν» τους κύκλους της αγοράς του χρυσού και πώς να αξιοποιούν πλήρως την τεχνική ανάλυση προκειμένου να λαμβάνουν ορθές αποφάσεις συναλλαγών.
Εκτός από πολύτιμες γνώσεις, οι συμμετέχοντες έλαβαν επίσης τον δωρεάν δείκτη Avramis Gold Indicator, ένα ισχυρό εργαλείο τεχνικής ανάλυσης που θα τους βοηθήσει να εφαρμόσουν τις στρατηγικές που έμαθαν.
Ευχαριστούμε θερμά όλους εσάς που παρακολουθήσατε το σεμινάριό μας. Ελπίζουμε να μας δοθεί σύντομα η ευκαιρία να σας συναντήσουμε και πάλι από κοντά. Δείτε παρακάτω μερικά φωτογραφικά στιγμιότυπα από την εκδήλωση:
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.