Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Το Σάββατο 8 Μαρτίου, η ομάδα της ΧΜ βρέθηκε στο Λάγος για την διεξαγωγή του πρώτου επίσημου σεμιναρίου στην περιοχή. Στο σεμινάριο παρευρέθησαν ενδιαφερόμενοι από τις περιοχές Αμπούζα, Πορτ Χαρκούρτ, Έντο, Όγιο, Ογκαν, και άλλες περιοχές μέχρι και την Γκάνα.
Το σεμινάριο διεξήχθη από τον έμπειρο χρηματιστή και εκπαιδευτή κ. Isioma Ebigwei, ο οποίος έκανε ιδιαίτερη αναφορά στα παρακάτω θέματα:
Κατά τη διάρκεια του σεμιναρίου οι παρευρισκόμενοι είχαν την πολύτιμη ευκαιρία να συναντηθούν με αντιπροσώπους μας και να συζητήσουν απευθείας σημαντικά ζητήματα. Οι παρευρισκόμενοι επίσης έλαβαν αποκλειστικά μπόνους, ειδικά σχεδιασμένα για να τους βοηθήσουν πάνω στις εμπορικές τους συναλλαγές.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε μία συλλογή από φωτογραφίες που τραβήχτηκαν κατά την διάρκεια διεξαγωγής του επίσημου αυτού σεμιναρίου.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.