Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Για τρίτη συνεχή χρονιά, η XM παρευρέθηκε και διέπρεψε στην έκθεση Money Fair Expo 2015 στη Σαγκάη, τη μεγαλύτερη έκθεση χρηματοοικονομικών προϊόντων και υπηρεσιών στον κόσμο, η οποία διοργανώνεται κάθε χρόνο στη Σαγκάη.
Tη φετινή χρονιά η καταπληκτική αυτή έκθεση προσέλκυσε πάνω από 220.000 επισκέπτες από την Παρασκευή 6 έως την Κυριακή 8 Νοεμβρίου, όταν η αυλαία έπεσε μέχρι την εκδήλωση του επόμενου έτους.
Η ομάδα της XM με επικεφαλής το διευθύνων σύμβουλο Κωνσταντίνο Κλεάνθους και άλλα διευθυντικά στελέχη, έδωσαν το παρόν μαζί με περισσότερα από 14 μέλη του προσωπικού μας στην Κίνα για να συναντήσουν υφιστάμενους και νέους πελάτες καθώς και συνεργάτες, να συζητήσουν τις ανάγκες τους και να κατανοήσουν πώς η ΧΜ μπορεί να βελτιώσει περαιτέρω το εύρος και την ποιότητα των υπηρεσιών που τους προσφέρει.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε μερικές φωτογραφίες που τραβήχτηκαν κατά τη διάρκεια τη εκδήλωσης.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.