Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Η πολυαναμενόμενη έκθεση και το συνέδριο FxCuffs, η μεγαλύτερη εκδήλωση forex της Πολωνίας, πραγματοποιήθηκε στις 13-14 Mαρτίου στην πόλη της Κρακοβίας. Η ΧΜ ταξίδεψε ως εκεί προκειμένου να παρευρεθεί στην εκδήλωση και να συναντηθεί με τους traders και υποψήφιους πελάτες οι οποίοι αναζητούν να διευρύνουν τα επενδυτικά τους χαρτοφυλάκια.
Η εκδήλωση προσέλκυσε μεγάλο αριθμό traders, η πλειοψηφία των οποίων επισκέφτηκε το εξέχον περίπτερο της ΧΜ για να συζητήσει με την ομάδα των ειδικών μας πιθανές ευκαιρίες συναλλαγών στον τομέα του forex. Σε όσους επέλεξαν να ανοίξουν λογαριασμό με την ΧΜ κατά τη διάρκεια του συνεδρίου δόθηκαν αποκλειστικά μπόνους.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους μας επισκέφτηκαν κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης και ιδιαιτέρως τον κ. Marcin Nowogórski για την παρουσίασή του με τίτλο Κεντρικές Τράπεζες και εκτέλεση συναλλαγών της οποίας χορηγός ήταν η XM. Παρακάτω μπορείτε να δείτε μια επιλογή από φωτογραφίες που τραβήχτηκαν κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.