Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
O περίφημος Πολωνός εκπαιδευτής forex Marcin Wenus, παρουσίασε με μεγάλη επιτυχία ένα σεμινάριο για τους πελάτες της ΧΜ στο ξενοδοχείο Marriot στην πρωτεύουσα της Πολωνίας, Βαρσοβία, στις 28 Φεβρουαρίου. Το σεμινάριο με τίτλο «Η δράση των τιμών», παρείχε στους συμμετέχοντες πολύτιμες πληροφορίες πάνω στη στρατηγική της δράσης των τιμών σε συνδυασμό με μια επίδειξη του πώς η εν λόγω στρατηγική μπορεί να εφαρμοστεί στις συναλλαγές forex για θετικά αποτελέσματα.
Στην πόλη βρέθηκαν επίσης και εκπρόσωποι από τα κεντρικά γραφεία της ΧΜ προκειμένου να συναντηθούν με τους traders που βρέθηκαν στην εκδήλωση. Η συμμετοχή ήταν τεράστια και τα σχόλια όλων όσων παρακολούθησαν το σεμινάριο ήταν απολύτως θετικά. Χαρήκαμε ιδιαιτέρως για την ευκαιρία που είχαμε να μιλήσουμε με traders οι οποίοι ταξίδεψαν από διάφορα μέρη της χώρας για να παρακολουθήσουν αυτό το εκπαιδευτικό σεμινάριο forex.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους ήταν μαζί μας τη μέρα εκείνη, εκτιμούμε ιδιαίτερα την αφοσίωσή σας. Επίσης, με ιδιαίτερη χαρά έχουμε ήδη προγραμματίσει μέσα στη χρονιά, την διεξαγωγή περισσότερων σεμιναρίων τα οποία θα πραγματοποιηθούν και σε άλλα κομβικά σημεία της Πολωνίας. Φυσικά, θα σας ενημερώσουμε σχετικά μόλις οριστικοποιηθούν.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε μια σειρά από φωτογραφίες που τραβήχτηκαν εκείνη την ημέρα.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.