Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Ύστερα από έντονη επιθυμία του επενδυτικού κοινού της Ουγγαρίας, η ομάδα της XM επέστρεψε ξανά στην Βουδαπέστη την 1η Μαρτίου και διεξήγαγε ένα ακόμα σεμινάριο για τους ενδιαφερόμενους επενδύτες στην Ουγγαρία. Το σεμινάριο πραγματοποιήθηκε από τον επαγγελματία έμπορο forex και εκπαιδευτή, κ. Zsolt Sándor, μπροστά σε ένα κοινό με περισσότερους από 140 παρευρισκόμενους!
Ο κ. Sándor εμβάθυνε στις τεχνικές ανάλυσης εμπορικών συναλλαγών εντός της ημέρας μερικά από τα οποία είναι:
Κατά την διάρκεια διεξαγωγής του σεμιναρίου, η ομάδα της ΧΜ ήταν δίπλα στον εκπαιδευτή, δίνοντας την ευκαιρία σε όλους τους παρευρισκόμενους να θέσουν ευθέως τα ερωτήματα τους και τις απορίες τους.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους ήταν μαζί μας στην Βουδαπέστη και ελπίζουμε να επιστρέψουμε και πάλι στην Ουγγαρία, στο προσεχές μέλλον. Ακολουθεί, συλλογή από φωτογραφίες που τραβήχτηκαν κατά την διάρκεια διεξαγωγής του σεμιναρίου.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.