Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Στις 25 Ιανουαρίου η ομάδα της ΧΜ επέστρεψε στην Βουδαπέστη προκείμενου να διεξάγει ένα ακόμα ζωντανό, διαδραστικό σεμινάριο, για εμπόρους και επενδύτες στην περιοχή. Το σεμινάριο έγινε από τον επαγγελματία έμπορο forex και εκπαιδευτή κ. Zsolt Sándor, και είχε πάνω από 150 συμμετέχοντες.
Το σεμινάριο ήταν ειδικά διαμορφωμένο έτσι ώστε να βοηθήσει εμπόρους και επενδύτες κάθε επίπεδου να μάθουν και να εφαρμόζουν διάφορες τεχνικές για να βελτιώσουν τις καθημερινές τους συναλλαγές.
Τα κύρια θέματα του σεμιναρίου ήταν:
Τόσο ο εκπαιδευτής όσο και η ομάδα της ΧΜ ήταν διαθέσιμοι και πρόθυμοι κατά την διάρκεια της επίσκεψης μας να συναντήσουν και να συνομιλήσουν με τους παρευρισκόμενους εκεί. Επίσης όλοι οι παρευρισκόμενοι έλαβαν ειδικό μπόνους, το οποίο έχει γίνει ήδη πολύ δημοφιλές στο κοινό…
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους ήταν εκεί μαζί μας εκείνη την μέρα, και ελπίζουμε να επισκεφτούμε την Ουγγαρία σύντομα ξανά!
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.