Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Το πιο πρόσφατο σεμινάριο της ΧΜ ολοκληρώθηκε με επιτυχία στην ουγγρική πρωτεύουσα, τη Βουδαπέστη, έχοντας προσελκύσει μεγάλο αριθμό διαδικτυακών επενδυτών που είχαν το ενδιαφέρον να εξελίξουν τις γνώσεις και τις δεξιότητές τους στις ηλεκτρονικές συναλλαγές forex και CFDs με τη βοήθεια επαγγελματικής εκπαίδευσης forex.
Υποδεχτήκαμε τους καλεσμένους μας στο Budapest Marriott Hotel, όπου ο εκπαιδευτής forex Attila Szoboszlai παρουσίασε το σεμινάριο με θέμα Η μάχη μεταξύ των bulls και των bears στις παγκόσμιες αγορές, αναπτύσσοντας λεπτομερώς πώς μπορεί κάποιος να αναπτύξει μια συστηματική προσέγγιση στις ηλεκτρονικές συναλλαγές forex και CFDs μετοχών.
Oι υφιστάμενοι και νέοι πελάτες μας που παρακολούθησαν το σεμινάριο, αξιοποίησαν την ευκαιρία να αποκτήσουν πρακτικές πληροφορίες γύρω από τρόπους με τους οποίους μπορούν να σχεδιάσουν τις ατομικές τους στρατηγικές διαπραγμάτευσης για καλύτερα αποτελέσματα κατά την πραγματοποίηση συναλλαγών forex και CFDs μετοχών.
Στην αρχή του σεμιναρίου, οι συμμετέχοντες μπόρεσαν να σχηματίσουν μια καλή εικόνα διάφορων εργαλείων τεχνικής ανάλυσης που χρησιμοποιούνται στις ημερήσιες συναλλαγές και στις συναλλαγές swing, ενώ στη συνέχεια παρακολούθησαν την παρουσίαση συγκεκριμένων στρατηγικών διαπραγμάτευσης που χρησιμεύουν στη διαχείριση του κινδύνου και του ψυχολογικού παράγοντα κατά την πραγματοποίηση ηλεκτρονικών επενδύσεων. Τέλος, ο Attila Szoboszlai παρουσίασε επίσης στους παρευρισκόμενους πώς να επωφελούνται στο έπακρο από τη διαπραγμάτευση μετοχών στην πλατφόρμα συναλλαγών πολλαπλών περιουσιακών στοιχείων MT5 της XM.
Tο σεμινάριο ολοκληρώθηκε με την κλήρωση της ΧΜ, τους νικητές της οποίας θα θέλαμε να συγχαρούμε για άλλη μια φορά.
Οι νικητές της κλήρωσης της ΧM
Βραβεία | ΙD MT4/MT5 λογαριασμού |
---|---|
1ο βραβείο: διήμερη διαμονή με υπηρεσίες ευεξίας στο Shiraz Hotel, Ουγγαρία | 13556950 |
2ο βραβείο: ένα tablet Samsung Galaxy | 2156017 |
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους τους πελάτες μας που παρακολούθησαν το σεμινάριο της ΧΜ και περιμένουμε να τους συναντήσουμε και πάλι στα προσεχή σεμινάρια συναλλαγών forex και CFDs που θα διοργανώσουμε στη Βουδαπέστη.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.