Η XM δεν παρέχει υπηρεσίες σε κατοίκους των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Στις 28 Μαΐου, η ομάδα της ΧΜ επισκέφτηκε για άλλη μια φορά την Πολωνία, για τη διεξαγωγή ενός σεμιναρίου πάνω στην πραγματοποίηση συναλλαγών βάσει στρατηγικής.
Ο παρουσιαστής του σεμιναρίου Marcin Wenus, μαζί με τα μέλη του προσωπικού της ΧΜ που ήταν παρόντα στο χώρο της εκδήλωσης, υποδέχτηκαν τους συμμετέχοντες στο Hotel Novotel Katowice Centrum. Η εκδήλωση διοργανώθηκε αποκλειστικά για τους Πολωνόφωνους πελάτες της ΧΜ που είχαν το ενδιαφέρον να διευρύνουν τις γνώσεις τους πάνω στις τεχνικές των ηλεκτρονικών επενδύσεων.
Ο Marcin Wenus ανέπτυξε τις πιο σημαντικές συνιστώσες της δράσης των τιμών οι οποίες χρησιμεύουν για την παρακολούθηση και την απεικόνιση της κίνησης των τιμών. Στο κοινό έγινε αναλυτική παρουσίαση της ορθής χρήσης των γραφημάτων και των πιο δημοφιλών μεθόδων ερμηνείας των σημάτων της δράσης των τιμών καθώς και τεχνικών διαχείρισης κινδύνου, παράλληλα με το πώς οι τελευταίες θα πρέπει να ενσωματώνονται στις προσωπικές επενδυτικές συνήθειες των traders.
Το σεμινάριο ολοκληρώθηκε με μια συνεδρία όπου οι συμμετέχοντες είχαν την ευκαιρία να υποβάλουν ερωτήσεις και να συζητήσουν προσωπικά με τα μέλη του προσωπικού της ΧΜ περαιτέρω θέματα που αφορούν τις επενδύσεις.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε φωτογραφίες από μερικά σημαντικά στιγμιότυπα της εκδήλωσης.
Προειδοποίηση ρίσκου: Τα κεφάλαιά σας κινδυνεύουν. Τα προϊόντα με μόχλευση ενδέχεται να μην είναι κατάλληλα για όλους. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας τη Γνωστοποίηση ρίσκου.